Петро Порошенко перевірив, як реконструюють дороги на Прикарпатті

Петро Порошенко перевірив, як реконструюють дороги на Прикарпатті
фото «Галка»
Івано-Франківщина вперше за п'ять років отримала отримала рекордну суму на ремонт доріг

Президент України Петро Порошенко разом з міністром інфраструктури у середу, 14 грудня, проінспектував хід ремонту доріг в Івано-Франківській області. Зокрема президент ознайомився з ходом реконструкції ділянки дороги Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига у с. Марківці Тисменицького району.

«Сьогодні вже завершилися ремонтні роботи на даному відрізку дороги, окрім того, маємо добре сполучення із Львівською областю. Це, своєю чергою, стимулювало приріст надходжень до місцевих бюджетів, а також реанімувало дорожнє господарство області: розпочали роботу п’ять нових заводів із виробництва асфальту та два підприємства із виготовлення емульсії. Тож у подальшому плануємо відремонтувати дороги до Тернопільської та Закарпатської областей», – повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук.

«5 років поспіль область отримувала близько 200 тис. грн на ремонт доріг, а цьогоріч ми освоїли 1 млрд 400 тис. Такого не було за історію Прикарпаття», – зазначив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук, поінформувала «Галка».

Президент України зазначив, що в 2016 році по Україні ввели в експлуатацію у десять разів більше автомобільних доріг, ніж у 2015 році.

«Хочу сказати, що ми влаштуємо змагання між областями. Ті регіони, які займуть останні 3-4 місця щодо ефективності використання коштів, ті кошти перерозподілять. Друга позиція – підрядниками мають працювати українські виробники. Також я вітаю ініціативу парламентської коаліції, що потрібно збільшити фінансування на дорожнє покриття на 15-20 мільярдів. Якщо зараз перші місця по виділенню коштів займають Львівська, Одеська та Івано-Франківська області, то ми «підтягнемо» й Тернопільську область», – сказав Петро Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук