Петро Порошенко підписав закон про інклюзивну освіту

Діти з особливими потребами можуть навчатися у школах нарівні з усіма

Церемонія підписання відбулася під час відвідин Петром і Мариною Порошенками київської школи №168

Президент Петро Порошенко підписав закон про інклюзивну освіту в Україні. Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко у Twitter.

«Президент підписав закон, який гарантує дітям з особливостями навчання в школах нарівні з усіма», - написав він.

Урочиста церемонія підписання відбулася під час відвідин Петром і Мариною Порошенками київської школи №168, де кожен п'ятий учень – з особливими освітніми потребами.

Законопроект передбачає закріплення права на освіту осіб з особливими освітніми потребами і надати їм можливість отримувати освіту в усіх навчальних закладах, у тому числі безоплатно в державних і комунальних навчальних закладах, незалежно від «встановлення інвалідності».

Він запроваджує та регулює дистанційну та індивідуальну форми навчання. Закон також визначає поняття «особа з особливими освітніми потребами», «інклюзивне навчання».

Крім того, він регулює можливість особам з особливими освітніми потребами отримати психолого-педагогічну та корекційно-розвиткову допомогу, створити для таких осіб інклюзивні та спеціальні групи (класи) у загальноосвітніх навчальних закладах.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про інклюзивну освіту в травні. Інклюзивна освіта - це спільне навчання і виховання дітей з обмеженими можливостями здоров'я та дітей, які не мають таких обмежень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук