ВРУ ухвалила закон про навчання дітей з особливими освітніми потребами

ВРУ ухвалила закон про навчання дітей з особливими освітніми потребами
фото УП. Життя
Закон визначає поняття «особа з особливими освітніми потребами», «інклюзивне навчання»

Верховна Рада ухвалила закон №6437 «Про внесення змін до закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг, пише «Українська правда».

Законопроект передбачає закріплення права на освіту осіб з особливими освітніми потребами і надати їм можливість отримувати освіту в усіх навчальних закладах, у тому числі безоплатно в державних і комунальних навчальних закладах, незалежно від «встановлення інвалідності».

Він запроваджує та регулює дистанційну та індивідуальну форми навчання. Закон також визначає поняття «особа з особливими освітніми потребами», «інклюзивне навчання».

Крім того, він регулює можливість особам з особливими освітніми потребами отримати психолого-педагогічну та корекційно-розвиткову допомогу, створити для таких осіб інклюзивні та спеціальні групи (класи) у загальноосвітніх навчальних закладах.

За основу і в цілому за закон проголосували 297 народних депутатів. Ініціаторкою законопроекту є дружина президента Марина Порошенко.

Як повідомляв ZAXID.NET, саме президент і подав цей проект у Раду два тижні тому.

У чинному нині законі «Про освіту» про інклюзію взагалі не йдеться.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук