Під час конфіскації електросамоката у центрі Львова підприємець виліз на дах евакуатора

Власник прокатних машинок біля Опери більше години блокує евакуатор, вимагаючи повернення конфіскованих атракціонів

Олег Спиридонов часто конфліктує з «муніципалами» під час спроб конфіскувати електромашинки

Власник прокатних машинок біля Оперного театру Олег Спиридонов заблокував роботу евакуатора під час спроби конфіскації електросамоката. Під час сутички з працівниками «Муніципальної варти» чоловік виліз на евакуатор і заявив, що не буде злазити, поки йому не повернуть конфісковану техніку. На місце викликали поліцію, однак чоловік вже більше години стоїть на даху евакуатора.

Новий конфлікт між Олегом Спиридоновим та працівниками «Муніципальної варти» стався близько 17:00 понеділка, 14 жовтня. Як повідомив ZAXID.NET керівник «Муніципальної варти» Богдан Мільяр, причиною такої поведінки підприємця стала спроба конфіскації електросамоката.

«Ми виконували ухвалу Львівської міськради, якою заборонено проводити господарську діяльність на площі перед Оперним театром. І під час евакуації електросамоката цей пан виліз на евакуатор і заявив, що не буде злазити, поки йому не повернуть машинки. Сьогодні ми завантажили один електросамокат, однак від кінця літа за три рази вилучили у нього 15 машинок», – розповів Богдан Мільяр.

Він також уточнив, що через конфліктну поведінку підприємця на місце викликали правоохоронців.

Відео «Муніципальної варти»

Богдан Мільяр також повідомив, що «Муніципальна варта» планує подавати на підприємця до суду позов через простій евакуатора: «Цей ж автомобіль використовується для евакуації порушників паркування. Тому будемо дивитися на кількість викликів, які надійдуть, поки триває цей інцидент. Порахуємо збитки і будемо виставляти йому рахунок в рамках цивільного позову», – уточнив керівник «Муніципальної варти».

Зазначимо, діяльність атракціонів на просп. Свободи заборонена від 2015 року, однак через прогалини законодавства, яке не дуже чітко визначає статус електромашинок, підприємці й далі продовжують здавати їх в оренду. Час від часу «муніципали» конфісковують частину прокатних машинок, але підприємцям вдається їх собі повертати через суди. Здачею електромашинок на площі біля Оперного переважно займаються два підприємці – ФОП Олена Животова разом із найманим працівником Олегом Спиридоновим та ФОП Михайло Каламуняк.

З-поміж них Олег Спиридонов найчастіше фігурує у медіа, оскільки часто конфліктує з «муніципалами»: у 2016 році він вкусив працівника «Муніципальної варти», через рік побився з кількома із них, а у вересні 2019 року – вдарив ногою і порізав руку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук