Підняти мінімальну пенсію до 1320 грн буде важко, - Янукович

Економіка25 лютого 20112

Підняти мінімальну пенсію буде важко, - заявив Президент України Віктор Янукович, водночас повідомивши, що поставив перед урядом завдання підняти її до рівня 1320 грн.

«Мету, яку ми перед собою ставимо – підняти пенсії – важко буде здійснити», - зазначив Віктор Янукович під час телепередачі «Пряма розмова з країною» 25 лютого, присвяченій підсумкам першого року діяльності Януковича на посаді глави держави.

За словами глави держави, він поставив перед чинним урядом завдання підняти мінімальну пенсію до рівня 1320 грн, але виконати це завдання буде непросто.

Водночас Віктор Янукович повідомив, що у 2011 році дохідна частина Пенсійного Фонду буде становити близько 120 млрд грн, а дефіцит – близько 20 млрд грн. Водночас торік, за словами Президента, дефіцит ПФ становив 40 млрд грн, тобто дефіцит буде зменшено майже у два рази. «Іншу частину ми не в змозі подолати», - зазначив Янукович.

Відповідаючи на запитання глядачки з Кіровограда, Янукович також сказав, що розуміє, що питання пенсійної реформи є болючим, і він проти того, аби різко піднімати пенсійний вік. За його словами, піднімати його потрібно поступово, з року в рік – спершу для жінок, а потім і для чоловіків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук