Підписання угоди про асоціацію 27 червня буде поштовхом до розвитку, - посол ЄС

ЕкономікаВ.К., 23 червня 20140
Підписання угоди про асоціацію 27 червня буде поштовхом до розвитку, - посол ЄС
фото ZAXID.NET
Ян Томбінський

Посол Європейського союзу в Україні Ян Томбінський заявив, що підписання економічної частини угоди про асоціацію між ЄС та Україною, яке заплановане на 27 червня, стане позитивним поштовхом для розвитку на тлі трагічних подій на сході країни.

Про це він сказав під час відкриття Тижня сталої енергетики у Львові, яке відбулося сьогодні, 23 червня, на площі Ринок.

«У цей трагічний на сході України час ми можемо подумати і про майбутнє, адже Тиждень сталої енергетики – це думка про покоління, яке житиме після нас. Власне, це вже вчетверте ми відзначаємо цей Тиждень в Україні, і я дуже вдячний Львову, міській адміністрації та меру Андрію Садовому, що організували цю зустріч сьогодні. Радий, що можна послати такий позитивний сигнал зі Львова до Європи», – звернувся до присутніх на відкритті Ян Томбінський.

За словами посла, основною темою для обговорення в рамках відзначення Тижня сталої енергетики є проблеми та перспективи енергоефективності України, а також аналіз процесів, що відбуваються в економіках різних країн Європи, та висновки щодо того, що потрібно зробити для майбутнього, щоб йти не шляхом помилок, а шляхом розвитку.

Також Ян Томбінський розповів про можливу роль міста в цьому питанні, значення енергетичної галузі, а також перспективи, які надасть Україні підписання економічної частини угоди про усоціацію.

«Одним із кроків на рівні міста є зменшення кількості транспорту, який витрачає дуже багато енергії та забирає свіже повітря. Також дуже багато залежить від доступності енергетичних ресурсів, коштів, за які їх можна добути», - зазначив голова представництва ЄС в Україні.

«Сьогодні галузь енергетики – це та галузь, яка генерує найбільше нових технологій, розвиток і модернізацію. Україна також повинна подумати, яким способом поліпшити вивчення, техніку, процес модернізації, як залучити якомога більше інвестицій. Це не стільки питання енергетики, як питання розвитку. Маю надію, що підписання економічної частини угоди про асоціацію між Україною та ЄС цього тижня в п’ятницю стане позитивним поштовхом для розвитку, на фоні трагічних подій на Сході», - зазначив Ян Томбінський.

Зазначимо, що у відкритті Тижня сталої енергетики брали участь міський голова Львова Андрій Садовий, голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, виконавчий директор європейської асоціації муніципалітетів «Energy Cities» Жерар Маньєн, керівник проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Вільям Такер та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук