Передплата на газети і журнали в Україні в 2018 році впала на 13%

Кількість передплачених українцями друкованих видань на 2018 рік становить близько 87% в порівнянні з тиражами минулого року

Українці підписалися майже на 8,7 млн газет і журналів на 2018 рік

У публічному акціонерному товаристві «Укрпошта» констатували скорочення кількості передплатних періодичних друкованих видань у 2018 році порівняно з 2017 роком на 13% до 8,7 млн. Про це повідомляє прес-служба «Укрпошти».

«За підсумками передплатної кампанії «Укрпошти», українці підписалися майже на 8,7 млн газет і журналів. Кількість підписаних періодичних друкованих видань на 2018 рік становить близько 87% порівняно з тиражами минулого року», – йдеться у повідомленні.

Як розповіли у відомстві, серед передплатних видань близько 4,9 млн примірників - загальнодержавної сфери поширення, 3,8 млн – тираж місцевих видань (обласних, міських, районних газет і журналів).

В «Укрпошті» вважають, що падіння обсягів передплатних видань багато в чому зумовлено загальносвітовою тенденцією збільшення споживачів інтернету і користувачів соціальних мереж, а також переходом друкованих видань в електронний формат.

За результатами передплатної кампанії проведено рейтингову оцінку ефективності роботи філій (за інтегральними показниками) і визначено найкращі філії «Укрпошти» у Чернігівській, Запорізькій, Донецькій, Черкаській, Житомирській, Вінницькій, Рівненській, Полтавській і Кіровоградській областях.

Кращі результати щодо збереження й нарощування передплатних тиражів показали Одеська, Тернопільська, Київська, Кіровоградська, Чернігівська, Хмельницька і Сумська філії «Укрпошти».

Зауважимо, що у другому півріччі 2017 року «Укрпошта» повідомляла про скорочення кількості передплатних періодичних друкованих видань до 9,6 млн.

Як інформував ZAXID.NET, до 2022 року «Укрпошта» планує збільшити чистий прибуток до 13 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук