Підприємство, що працює в окупованому Донецьку, намагалося відшкодувати ПДВ на ₴44 млн

Співробітники Служби безпеки України попередили відшкодування 44 млн грн. податку на додану вартість (ПДВ) підприємству, що продовжує працювати на території тимчасово окупованій терористичною організацією «ДНР».

«Користуючись українською перереєстрацією, підприємство подало документи на відшкодування ПДВ. Співробітники спецслужби з’ясували, що його виробничі потужності продовжують працювати у Донецьку. Підприємство регулярно сплачує «податки» до так званого «бюджету ДНР». Тож частина відшкодованого ПДВ була б спрямована на фінансування терористів», - йдеться у повідомленні прес-центру СБУ.

Співробітники СБ України зупинили відшкодування коштів донецькій компанії у Державному казначействі України. СБУ також поінформувала Державну фіскальну службу для проведення перевірки законності декларування ПДВ цим підприємством.

Зазначимо, що відповідно до положень Бюджетного кодексу України здійснення витрат державного бюджету відбудеться тільки після повернення тимчасово окупованих терористами територій під контроль української влади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук