Підприємці з Майдану вважають, що їх обманули, - представник координаційної ради

Економіка3 грудня 20102560

Представник Національної Координаційної ради підприємців України, координатор альянсу «За чесні податки!» на Львівщині Ігор Гурняк після повернення з Києва 3 грудня під час прес-конференції у Львові заявив, що підприємці зовсім не вдоволені діями влади щодо прийняття Податкового кодексу з правками президента.

Він представив свою версію того, що відбувалося у Києві учора: «7 представників підприємницьких асоціацій України, як виявилося, від імені цілого підприємницького Майдану, підписали меморандум з владою 2 грудня. Зокрема у цьому меморандумі погоджено, що підприємці згодні на правки до 1, 2, 13 та 14 розділів Податкового кодексу».

І.Гурняк додав: «Цей меморандум по суті був угодою 7 штрейхбрейкерів з представниками Кабміну, і був різко та одностайно засуджений на початку дня на Майдані».

«Водночас, на телеканалах це подали як згоду представників Майдану піти з владою на переговори з питань вето на Податковий кодекс. Був дуже швидкий розгляд питання правок, поданих президентом, у профільному комітеті ВРУ, після цього було голосування у ВРУ. – інформував І.Гурняк. - Після цього голосування групою осіб, не хочу називати прізвищ, проте мої колеги по Майдану кажуть, що вони мають безпосереднє відношення до Партії регіонів, було захоплено сцену на Майдані. Вони оголосили про перемогу Майдану, що президент підписав вето, внаслідок цього вето ВРУ правки, які суттєво покращують спрощену систему, у порівнянні з тим, що було на момент прийняття Податкового кодексу у другому читанні».

Врешті, за словами Гурняка, зовсім не очікувано для Майдану відбувся салют. «Ми називаємо його абсолютною неповагою до нас. Після того, як ці люди забралися зі сцени, та тисяча підприємців, яка все ще була на Майдані, дуже активно висловлювала свої думки, які зводилися до того, що нас знову обманули», - заявив він, і додав - Коли ми сьогодні вивчили правки, що зроблені на вимогу президента, дуже чітко зрозуміло, що інтереси підприємців-спроще6нців, інтереси середнього бізнесу абсолютно не враховані у цій версії Податкового кодексу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук