Підвальне приміщення Львівської філармонії без погодження залили бетоном

Головні Новини за 16 жовтняХристина Шевченко, 16 жовтня 2014, 18:26 776 0

Сьогодні, 16 жовтня, близько 07:00 дужі чоловіки без жодних попереджень почали заливати бетоном підвальне приміщення Львівської обласної філармонії. Про такі роботи ніхто нікого не попереджав.

За словами директора Львівської філармонії Володимира Сивохіпа, їхнє приміщення є пам'яткою архітектури, тож будь-які роботи мають бути погоджені з ним та з Держархбудконтролем.

«У нас цей підвал орендують, але ми з ними не маємо жодних контактів. Вони не з'являлись довгий час, аж до сьогодні. Ми не знаємо, хто реально цим процесом керує», – зазначив Сивохіп.

Раніше у підвальному приміщенні був ресторан «Культ», проте кілька місяців тому його закрили на ремонт. Орендує приміщення у філармонії ТзОВ «Клуб ділових людей».

Представник Держархбудконтролю пояснив: аби щось тут переробити, власник мав узгодити роботи, показати проектну документацію. Тож, прибувши на місце, чоловік підписав розпорядження про припинення робіт.

Натомість, орендар має своє бачення ситуації. «Згідно з чинним законодавством, поточні роботи чи поточні ремонти не потребують погодження Держарбудконтролю. Це, я думаю, фахівці архбудконтролю мали би знати, так само, як і фахівці з управління охорони історичного середовища області, які теж сьогодні висловлювали якісь невдоволення», - наголосив співзасновник ТзОВ "Клуб достойних львів'ян" Артем Хмиз.

У підтопленні "Культу" його власник звинувачує філармонію, мовляв: саме їхня труба прорвала під підлогою ресторану. Однак рахунків за збитки заклад не виставлятиме. А от відкриється знову приблизно за місяць, коли і завершать ремонт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук