Підвищення мінімальної зарплати в областях будуть перевіряти міжвідомчі групи

У всіх областях створять міжвідомчі робочі групи для моніторингу ситуації щодо виконання рішення Кабміну про підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 до 3200 грн. Про це у вівторок, 10 січня, заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомив «РБК-Україна».

За його словами, такі міжвідомчі групи повинні миттєво реагувати на скарги громадян про порушення керівниками підприємств їх трудових прав.

«Перед нами стоїть абсолютно чітке завдання – щоб рішення уряду про підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн було виконане у повному обсязі. При цьому не можна допустити будь-яких маніпуляцій, перш за все керівників бюджетних установ, щодо переведення людей на неповний робочий день або скорочення. Адже кошти, необхідні для фінансування бюджетної сфери, в повному обсязі закладені в державному бюджеті на 2017 рік», – сказав він.

Павло Розенко також звернувся до представників організацій профспілок і роботодавців та закликав спільно з Кабміном забезпечити виконання відповідного рішення у недержавному секторі економіки.

Нагадаємо, 27 грудня президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України, який серед іншого передбачає введення штрафу за виплату зарплат «в конверті» в розмірі 100 мінімальних заробітних плат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук