Пісний подав ще один позов на 100 000 грн проти ЗМІ

СуспільствоОлег Онисько, 25 квітня 20149710
Схоже, Василь Пісний вирішив, що суди зможуть змусити журналістів замовкнути

Керівник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України Василь Пісний активно використовує судові позови у якості покарання для журналістів, які пишуть про нього.

Нагадаємо, що у Франківському суді Льова триває розгляд позову Пісного про ZAXID.NET і двох редакторів сайту Наші гроші. Львів, з яких він вимагає стягнути 100 тис. грн. Як з’ясувалося, це не перший позов Пісного проти журналістів з вимогою сплатити величезний штраф – на ту ж суму Василь Піcний (ще у статусі заступника голови Львівської облради) намагався покарати «Газету по-українськи».

Пісний подав позов на 100 тис. грн проти «Газети по-українськи» за статтю «Майже кожен п’ятий подавав «липовий диплом», опубліковану 10 березня 2011 року, у якій йшлося про покривання Василем Пісним людей, причетних до незаконних схем оформлення товарів на митному посту у Раві-Руській. Зараз ця стаття видалена з сайту «Газети по-українськи», однак в інтернеті збереглися передруки.

Наприкінці грудня минулого року  голова Франківського суду Львова Світлана Мартьянова задовольнила позов Пісного, щоправда, суму штрафу знизила до 10 тис. грн.

«Прийняте рішення було необґрунтованим, – розповів у коментарі Н.Г. Львів адвокат, що представляв інтереси «Газети по-українськи». – Позивач не навів жодних вагомих доказів, суд не взяв до уваги наших аргументів, а виключно аргументи позивача».

У січні цього року газета звернулася до вищої судової інстанції з апеляційною скаргою на рішення Франківського суду, але, за словами адвоката, ця скарга досі не розглянута, і апеляційне провадження не відкрито.

Нагадаємо, що Пісний звернувся зі схожим позовом проти ZAXID.NET і журналістів «Н.Г. Львів» 24 березня, а вже 14 квітня відбулося перше засідання суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук