Питання передачі Савченко Україні вирішувати суд, – мін’юст РФ

Питання передачі Савченко Україні вирішувати суд, – мін’юст РФ
Надія Савченко

Міністерство юстиції РФ отримало з України запит про надання документів, необхідних для передачі Україні засудженої в Росії льотчиці, народного депутата Надії Савченко, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«У Мін’юст РФ по факсимільному зв’язку надійшов запит Мін’юсту України про надання ... документів, необхідних для розгляду питання передачі засудженої Н.Савченко на Україну для подальшого відбування покарання у вигляді позбавлення волі», – зазначили у відомстві.

У відомстві заявили, що терміни розгляду запитів компетентних органів держав  –  учасниць конвенції про передачу засуджених осіб не регламентовані даним міжнародним договором.

Крім того, у відомстві повідомили,що питання про передачу Савченко після збору і перевірки всіх необхідних документів, згідно з нормами Конвенції, буде вирішуватися судом.

Також у Мін’юсті РФ пояснили, що Савченко може бути передана тільки за дотримання низки умов, в тому числі вступу в законну силу вироку суду, згоди самого засудженої (стаття 3 Конвенції).

«У передачі особи може бути відмовлено у випадках, якщо жодне з діянь, за яке особу засуджено, не визнається злочином за законодавством держави, громадянином якої є засуджений», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, після переговорів президента України Петра Порошенка з президентом РФ Володимиром Путіним  щодо плану повернення Савченко в Україну, вона припинила голодування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук