План «Свободи» відомий

«Народний губернатор», потім «ВНР» та "ПНР"

БлогиПавло Нусс , 8 грудня 2014 100
Павло Нусс
Політичний експерт

Інші блоги автора

Події у Вінниці, безумовно, негативний сигнал того, що процес децентралізації необхідний сьогодні і тепер, але Україна не готова до цього. Виключно після того, як будуть проведенні вибори до місцевих органів влади, і віддавати владу будемо очищеним від комуністів та значної частини партії Януковича радам. Логічно.

Але. Насампред варто зазначити, що політична активація партії аутсайдера-популіста «Свобода» і її місцевий актив штучно розхитують ситуацію на фоні вже існуючих проблем, і найцікавіше, що їхні дії співпадають з інтересами Кремля, про які я вчора писав. І не виключено, що партія Олега Тягнибока перейшла до формату «вуличної політики» на замовлення своїх спонсорів, серед яких були і люди з оточення президента-втікача Януковича і.т.д.

Сам факт обрання «народного губернатора» яскравий доказ того, що «Свобода» діє за сценарієм Москви. Вже опрацьована технологія «народними губернаторами» мала місце в кризових регіонах сходу і Криму, а сьогодні активно використовується у Винниці. Що очікувати далі? Проголошення «ВНР» чи «ПНР» (подільська народна республіка)? Чи партія Тягнибока настільки ображена на свого виборця за програш на парламентських виборах що готова зазіхнути ся на західноукраїнський сепаратизм? Не думаю так, але ознаки такої амбіції присутні.

Для уникнення трагічних наслідків та відкриття другого, внутрішнього фронту, Служба Безпеки України має відреагувати на демарш «Свободи» невідкладно, а організатори «виборів народних губернаторів» мають вже давати покази слідству СБУ а лідер «свободівців» не тільки подати у відставку з партійної посади, викрити схему дестабілізації ситуації в регіоні.

Також, для унеможливлення реалізації задумів Москви та їх рекрутів, українці мають навчитися довіряти своїй державі, контролювати ситуацію та не піддаватися на провокації будь-якого масштабу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук