По всьому світу відключилися термінали Bloomberg

ЕкономікаО.Г., 17 квітня 20159330
По всьому світу відключилися термінали Bloomberg

Термінали Bloomberg не працюють по всьому світу. Соціальні мережі переповнені сповненими обурення повідомленнями бізнесменів і трейдерів, більшість із яких сходиться на тому, що збій вплине на ліквідність у світовому масштабі.

Як повідомляють «Ведомости», технічний департамент Bloomberg вже працює над усуненням проблеми. Наразі причини відключення не повідомляють.

За даними CNBC, пише УНІАН, відключення відбулося близько 8:20 за Лондоном (10:20 за Києвом). Термінали, що надають фінансові дані у реальному часі, критично важливі для бізнесу - на цей платний сервіс, за даними самої Bloomberg, підписані більше 315 тисяч клієнтів.

Деякі клієнти перепідключилися до менш популярних систем TradeWeb і Reuters. Інші системи Bloomberg працюють - клієнти отримують на e-mail раніше налаштовані у терміналі сповіщення.

Термінал Bloomberg - це комп'ютерна система, яка надається компанією Bloomberg і дозволяє фахівцям в галузі фінансів та інших галузей промисловості користуватися сервісом Bloomberg Professional, через який користувачі можуть в реальному часі контролювати й аналізувати рух фінансового ринку, а також вона є електронним торговельним майданчиком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук