Почав роботу ІІІ Весняний діловий форум у Львові

Економіка28 квітня 20115140

28 квітня у Львові розпочав роботу ІІІ Весняний діловий форум. Як зазначив на відкритті керуючий партнер ТОВ «Юридична компанія «Ейч. Ді. Партнерз», що організовує Форум, Володимир Глащенков, сьогодні для всіх інвесторів, власників бізнесу найбільш актуальним питанням, як розвиватиметься економіка України, інвестиційне середовище у найближчі півроку–рік. Саме ці питання - визначальні чинники, що впливають на якість інвестиційного середовища й обговорюватимуться на Форумі.

Міський голова Львова Андрій Садовий під час відкриття Форум у зазначив: «Емблемою форуму є весняна квітка. Думаю, через 2-3 роки з неї мають з’явитися добрі плоди. Зараз відбувається хоч повільне, але якісне становище нової площадки у Львові, де можна порадитися, поділитися досвідом, як нам будувати новий успішний день для себе, для компаній, і для нашого міста».

Міський голова Львова додав, що підприємці сподіваються від влади на спілкування і можливість бути почутими. За його словами, нарікання на становище в країні щодо умов розвитку бізнесу доволі розрізнені. А.Садовий висловив сподівання, що у місті постане консолідована реально спроможна організація підприємців, яка зможе публічно відстоювати інтереси розвитку бізнесу, допомагати цілій країні через публічні механізми долати корупцію.

А.Садовий подякував інвесторам, які використовують період кризи для інвестування, зокрема Джанкарло Стейде, за проект King Cross Leopolis. «Я завжди готовий приділити час на спілкування з людьми, які хочуть створювати нові робочі місця, здійснювати інвестиції, вести легальний, чесний бізнес. Спілкуватися можна прямо і відверто, – повідомив А.Садовий. - Компанії, які успішно пройшли кризу, об’єднує одна закономірність, на яку не завжди звертають увагу, - це соціальна відповідальність. Успіх у бізнесі – це талант, а талант – це ласка Божа, і вона не дається на все життя. Вона дається доти, доки використовуються результати своє праці на добрі справи. Я переконаний, компанії, які будуть сповідувати соціальну відповідальність, завжди будуть мати успіх. Хочу побажати, щоб ідеї, які народяться тут у Львові під час Форуму, збагатили і вас, і наше місто».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук