Податківці на Львівщині роз’яснюють норми Податкового кодексу

Економіка17 грудня 20102700

У Державних податкових інспекціях міст та районів Львівщини розпочали роботу консультаційні центри з роз’яснення норм Податкового кодексу України. Про це інформує прес-служба ДПА у Львівській області.

Для роз’яснення норм Податкового кодексу України та практики їх застосування в усіх органах державної податкової служби Львівської області створено постійно діючі консультаційні центри. До роботи у консультаційних центрах залучено фахівців структурних підрозділів органів ДПС.

Графік роботи та контактні телефони консультаційних центрів можна дізнатися на сайті ДПА у Львівській області.

Нагадаємо, 16 грудня у ДПА у Львівській області відбувся семінар для представників бізнесу Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької та Волинської областей за участю провідних фахівців ДПА України на тему «Податковий кодекс України: новації в обчисленні та адмініструванні податків».

Платники податків мали змогу отримати вичерпну інформацію щодо новацій в оподаткуванні акцизним податком, обчислення та сплати податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, основних нормативних вимог щодо погашення прострочених податкових зобов’язань тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук