Податківці запідозрили виробника алкогольних напоїв у несплаті до бюджету 240 млн грн

Слідчі фінансових розслідувань регіональних підрозділів Державної фіскальної служби Черкаської області та Центрального офісу з обслуговування великих платників розпочали розслідування у кримінальних провадженнях за фактом несплати 240 млн грн податків службовими особами одного з великих підприємств Черкащини, яке здійснює свою діяльність у галузі виробництва та обігу алкогольних напоїв.

Перевіряючи інформацію, яка надійшла до фіскальної служби щодо використання зазначеними особами схем ухилення від оподаткування, у тому числі здійснення нетипових для основного виду діяльності операцій з придбання та подальшого експорту соняшникової олії, встановлено факт заниження підприємством у 2014-2015 роках податкового зобов’язання, повідомляє прес-служба ДФС, не вказуючи при цьому назву підприємства.

На сьогодні за рішенням суду призначено позапланову документальну перевірку підприємства, під час якої буде визначено достовірність ведення податкового обліку. Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук