Податком, а не блокадою

Нехай Росія платить за постачання та екіпіровку військ «бандерівської хунти»

БлогиДенис Казанський , 22 вересня 2015 173
Денис Казанський
журналіст, блогер

Інші блоги автора

Хто-небудь розуміє, в чому сенс блокади вивозу українських товарів до Криму? Яка кінцева мета цього заходу? Росії не складе труднощів наситити півострів своїми продуктами. Пряму вигоду від блокади отримують тільки російські виробники, які займуть нішу, що звільнилася і відправлять до Криму через переправу додаткові пороми зі своїми вантажами. А отже, вигоду отримує і країна агресор - виробництво зростає, оборот зростає, збільшуються податкові надходження до бюджету від ПДВ.

У будь-якій ситуації дії України мають відповідати національним інтересам. З початку року Україна «експортувала» в Крим товару на 545 млн доларів. До кінця року буде майже мільярд. Який сенс позбавляти бізнес можливості додаткового заробітку, а бюджет - податкових надходжень? Так, це гроші агресора. Але якщо агресор сам зміцнює наш тил, сам забезпечує нам валютні надходження і робочі місця, то це його проблеми. Потрібно цим користуватися.

Навряд чи Україна піде на користь, якщо ми самі себе позбавимо валютних надходжень в такий непростий час. Слід не блокувати дорогу, а ввести додатковий податок на вивезення товарів в Крим і спрямувати ці надходження на потреби армії. Нехай Росія платить за постачання та екіпіровку військ «бандерівської хунти», якщо є таке бажання. Нехай Путіна звинувачують у зраді, нехай вони сваряться там у себе всередині через кримське питання, а ми купимо своїм бійцям форму і бронежилети.

Очевидно, що блокаду потрібно вводити на ввезення товарів з Криму в Україну, а не навпаки. Потрібно діяти так, як вигідно нам, а не Росії. Сьогодні з ранку сфотографував в супермаркеті контрафактні консерви, які виробляє окупаційна адміністрація і під українськими етикетками відправляє в Україну. Чому це взагалі завозиться до нас? Хто у нас контролював якість цього товару? Хіба в Криму працюють наші контролюючі органи? Давно пора закрити дорогу контрафакту і припинити підтримувати економіку агресора. Вивезення до Криму - так. Ввезення з Криму - ні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук