Поліція охорони оголосила про новий набір працівників у Львові

Управління поліції охорони у Львівській області оголосило про набір працівників на посади охоронців, поліцейських та водіїв. Головні вимоги до кандидатів – освіта не нижче середньої, добре фізичне здоров'я та успішне проходження професійно-психологічного відбору.

Загалом в управління поліції охорони набирають працівників на шість посад – поліцейських, поліцейських-водіїв, цивільних охоронців фінансових установ, чергових пультів централізованого спостереження, водіїв груп реагування та електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації.

«Ми пропонуємо: грошове забезпечення від семи тис. грн з перспективою систематичного збільшення (залежить від займаної посади, спеціального звання, стажу служби в поліції та кількості відпрацьованих годин), соціальні гарантії, професійне навчання, можливість кар’єрного росту», – йдеться у повідомленні про набір працівників.

Додаткову інформацію про набір працівників можна отримати в офісі управління поліції охорони на вул. Липинського, 44 або за телефонами (032) 252-33-07, (067) 320-15-92.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук