Польща виділить Україні €100 млн на модернізацію транспортної інфраструктури

Польща виділить Україні €100 млн на модернізацію транспортної інфраструктури
фото Depositphotos
Польща особливо зацікавлена у будівництві автодороги М10 Корчова-Львів

Уряд Польщі виділив 100 мільйонів євро на модернізацію української транспортної інфраструктури. З цієї суми 68 млн євро має бути направлено на поліпшення якості автодоріг, пише «Центр транспортних стратегій».

Як зазначається, Україна вже представила свої пропозиції Польщі щодо проектів, на які можуть бути спрямовані ці кошти. Тепер польська влада повинна оцінити внесені пропозиції, щоб визначитися з напрямками фінансування.

Повідомляється, що Польща кредитує Україну на підставі міжурядової угоди про взаємодопомогу. За допомогою такого кредитування в Польщі розраховують стимулювати прикордонний рух. «По обидві сторони від кордону інфраструктури мають доповнювати одна одну і мати один і той же стандарт. Це основна умова для всіх пунктів перетину кордону», - заявляв минулого року перший заступник міністра внутрішніх справ Польщі, голова Польської частини Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва Якуб Скиба.

Очікується також, що це дасть поштовх розвитку східних регіонів Польщі - поляки особливо зацікавлені в будівництві автодороги М10 Корчова-Львів, як продовження польської автостради А4.

Раніше повідомлялося, що завдяки польським кредитним коштам у 2017 році має бути відремонтовано близько 175 кілометрів на відтинках шести автотрас. Зокрема, мова йшла про ремонт доріг Яворів-Грушів, Грушів-Немирів, Нежанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий, Червоноград - Рава-Руська, КПП «Смельніца» -Старий Самбір, Устилуг-Луцьк-Рівне. На капітальний ремонт цих доріг призначили 68 млн євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук