Польща залишає за собою право відмовитися від прийому біженців, - Качинський

СвітРоман Ганкевич, 1 липня 20173650
Польща залишає за собою право відмовитися від прийому біженців, - Качинський
фото PAP
Качинський заявив, що Польща не експлуатувала країни, з яких приїжджають до Європи біженці

Чинна польська влада реалізує політику підтримки прав поляків і протидіє політиці експлуатації громадян РП. Варшава має повне право не приймати до себе біженців, заявив під час конгресу правлячої партії «Право і Справедливість» (PiS) лідер партії Ярослав Качинський, повідомляє Gazeta Wyborcza.

За словами Качинського, його партія «реалізує права поляків». Він наголосив, що йдеться про права поляків на обрання демократичної влади, покращення їх життя, а також протидію експлуатації поляків, всупереч волі попередніх польських еліт.

Лідер PiS також заявив, що його партію не можна звинуватити в антиєвропейськості, оскільки партія завжди виступала за членство Польщі в ЄС і зазначив, що Польща сьогодні має повне моральне право виступити проти прийому біженців. «Ми не експлуатували ці країни, з яких приїжджають до Європи ці біженці, ми не використовували їхню робочу силу і, врешті, ми не запрошували їх до Європи. Ми маємо повне право сказати «ні», - сказав Качинський.

За його словами, йдеться не про побоювання тероризму, а про безпеку поляків і можливе зниження рівня життя поляків у зв'язку з необхідністю підтримки біженців.

Як відомо, чинна польська влада виступає проти розподілу біженців між країнами Європи, у зв'язку з чим Єврокомісія обіцяє покарати за це окремі країни ЄС, зокрема і Польщу. Варшава також наполягає на потребі глибокої трансформації в ЄС, зокрема надання більших прав національним країнам і зменшенні ролі європейської бюрократії, зокрема впливу Єврокомісії на процеси в ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук