Польські митники працюють неритмічно, – начальник Львівської митниці

Економіка16 червня 201113891

Начальник Львівської митниці Микола Харкавий зазначає, що польські колеги львівських митників працюють «неритмічно». З початку 2011 року, з його слів, вже зафіксовано 183 повідомлення Львівської митниці, за якими через черги прийшлось додатково координувати роботу між українською і польською митницями.

Микола Харкавий зазначив, що черги на кордоні виникають, зокрема, через учасників малого прикордонного руху, які впродовж 2-4 діб можуть перетнути український кордон навіть по 20 разів.

Він пояснив, що якщо черга утримується впродовж двох і більше годин на кордоні, митники з українського і польського боків координуються спочатку на місцевому рівні, потім – на рівні регіональних митниць і держмитслужб, аби вирішити таку проблему.

Зокрема, зі слів Харкавого, Львівська митниця за п’ять місяців 2011 року ініціювала вже 183 таких ситуацій, натомість польська – лише шість.

Також, за словами Микола Харкавого, черги на кордоні виникають тому, що громадяни заздалегідь уранці намагаються приїхати до пунктів пропуску, щоб швидше пройти митний контроль, однак в ранковий час у митників та прикордонників проходить перезмінка, пояснює начальним митниці і це затримує рух черги.

Разом з тим, Микола Харкавий поінформував, що середньоденна кількість цигарок, які перевозять через пункти перетину кордону на території Львівської митниці, наступна: уділ пункту перетину «Рава-Руська» – 7 780 пачок на добу, «Краковець» – 4 900 пачок, «Шегині» – 4 500 пачок.

Як інформував ZAXID.NET , з початку 2011 року на Львівщині порушено 9 кримінальних справ про контрабанду, з них чотири – стосовно осіб та п’ять – за фактом. Вартість предметів контрабанди становить 15 млн 153 тис. грн (минулого року – 10 млн 517 тис. грн).

Нагадаємо, середньоденне надходження до Державної митної служби України у травні 2011 року становить близько 474 млн грн, середньоденне надходження Львівської митниці – 15 млн грн (проти близько 11 млн грн 2010 року).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук