Полторак підготував новий наказ про «бойову тисячу»

Виплата бойових винагород учасникам АТО тимчасово призупинена через погодження відповідного нового наказу міністра оборони, повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних сил у понеділок.

В Генштабі зазначили, що грошові винагороди для військовослужбовців ЗСУ залишаються.

«Наразі підготовлений новий наказ міністра оборони № 67 від 10.02.2016 щодо виплати бойових винагород. Наказ уже погоджений у Міністерстві фінансів, Міністерстві праці та перебуває на погодженні в Міністерстві юстиції. Це стандартна процедура для подібних нормативних документів», – йдеться в повідомленні.

У Генштабі пояснили, навіщо розроблявся новий наказ: «20 січня 2016 року Кабінет міністрів видав постанову № 18, згідно з якою порядок виплати винагороди військовослужбовцям ЗСУ, СБУ, НГУ та інших силових відомств визначають керівники відповідних інституцій. На виконання цієї постанови і підготовлений наказ міністра оборони. Крім того, це дасть змогу виправити низку недоліків в механізмі нарахування бойових винагород, які існували раніше».

Після погодження в Мін’юсті наказ буде оприлюднено на офіційному сайті Міністерства оборони. Також буде підготовлено роз’яснення щодо нового порядку виплат.

У Генштабі наголошують, що після погодження наказу всі винагороди за минулі бої буде виплачено вже за новим порядком.

Раніше про те, що Генштаб може змінити оформлення виплат винагороди за участь у бойових діях, заявляв його начальник Віктор Муженко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук