Понад 315 тис. українців змінили місце голосування на президентських виборах

Найбільше таких заяв надійшло в останній тиждень, коли можна було тимчасово змінити місце голосування

Голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) Тетяна Сліпачук заявила, що з 2 січня до 25 березня правом тимчасово змінити місце голосування на президентських виборах скористались 315725 українців.

«Відділи ведення Державного реєстру виборців працювали на межі можливого, оформлюючи заяви про тимчасову зміну голосування без зміни виборчої адреси. а останній тиждень було подано понад 210 тисяч заяв про тимчасову зміну місця голосування, в той час як за попередні майже три місяці – близько 100 тисяч», – написала голова ЦВК у Facebook у вівторок, 26 березня.

За її словами, найбільшу кількість заяв подано від жителів Донецької і Луганської областей – 63 869 і 28 834 відповідно.

Відтак відділи ведення Держреєстру виборців розпочали друк уточнених списків виборців та передачу їх дільничним виборчим комісіям.

Сліпачук наголосила, що на сайті Державного реєстру виборців у результатах відповіді на запит щодо наявності виборця в Держреєстрі додана інформація щодо тимчасової зміни місця голосування. Також там вказані номер та адреса виборчої дільниці, до списку якої буде включено виборця.

Нагадаємо, тимчасово змінювати місце голосування можна не пізніше ніж за п’ять днів до проведення голосування. У випадку з президентськими виборами, які відбудуться 31 березня, останнім днем тимчасової зміни місця голосування був понеділок, 25 березня. При цьому варто наголосити, що ця зміна поширюється лише на одне голосування. Тобто, якщо буде другий тур президентських виборів, то місце голосування доведеться змінювати повторно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук