Майже 59 тис. абітурієнтів отримали рекомендації до зарахування на бюджетну форму навчання

СуспільствоАндрій Стець, 1 серпня 20182500
Майже 59 тис. абітурієнтів отримали рекомендації до зарахування на бюджетну форму навчання

Рекомендації на бюджетні місця на навчання у вищих навчальних закладах отримали 58 тис. 875 вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування). Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Як повідомляється, розподіл місць відбувся сьогодні, 1 серпня, за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

Інформація про те, хто отримав бюджетні місця, поступово з'являється в електронних кабінетах вступників.

Таким вступникам треба буде виконати вимоги до зарахування до 18:00 6 серпня. Саме зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12:00 7 серпня. А до 18 серпня відбудеться переведення на вакантні бюджетні місця.

За всіма спеціальностями право на переведення мають ті вступники, в кого є спеціальні умови на участь у конкурсі. Зокрема першою категорією переведення незалежно від конкурсного бала є діти загиблих захисників України. Наступні категорії, переведення яких залежить від конкурсного бала, – діти учасників АТО, особи з інвалідністю І, ІІ груп та діти з інвалідністю віком до 18 років, внутрішньо переміщені особи тощо.

Зазначимо, що на вступ до вищих навчальних закладів для отримання освітнього ступеня бакалавра у 2018 році подали заяви 146 тис. 85 абітурієнтів.

За підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 222 учасники змогли отримати максимальний бал за тест. У квітні Міносвіти оприлюднило кількість бюджетних місць до вишів у 2018 році.

У 2018 році вступна кампанія до ВНЗ в Україні розпочалася 2 липня. Як повідомлялося раніше, 55% цьогорічних абітурієнтів навіть не намагалися вступити на бюджет.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук