Понад мільйон українців уже підписали декларації з лікарями

До електронної системи eHealth підключився 1101 медзаклад і майже 18 тис. лікарів

Понад мільйон українців уже підписали декларації з лікарями
фото умовне
Кожен має право обрати сімейного лікаря, терапевта, педіатра, якому довіряє

Станом на 19 квітня декларації з лікарями підписали уже понад мільйон українців. До електронної системи охорони здоров’я eHealth підключилося 1101 медичний заклад і 17699 лікарів.

За кількістю медичних закладів, які зареєструвалися в системі eHealth, Львівщина посідає перше місце – 91, й обігнала Дніпропетровську (78) , Харківську області (76) і навіть Київ (61).

За кількістю зареєстрованих в електронній системі охорони здоров’я лікарів Львівська область на четвертому місці – 1137. Попереду Харківська область (1677), м. Київ – 1626, Дніпропетровська область – 1529.

За кількістю підписаних з лікарями декларацій Львівщина наразі на 10 місці – 31757, хоча щодня ця цифра зростає. За один день кількість мешканців області, які підписали декларації, зросла майже на 7 тисяч - станом на середу, 18 квітня, декларації підписало майже 25 тис. пацієнтів.

Всі цифри у цій публікації вказані станом на 15:00 19 квітня.

Нагадаємо, приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» стартувала 2 квітня і не має кінцевої дати її завершення. Головне в цій кампанії - обрати сімейного лікаря, терапевта, педіатра, якому довіряєте, і підписати з ним декларацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук