Понад тисяча військових пенсіонерів у Львові протестують проти зменшення їм пенсій

Пенсіонери-військовослужбовці вимагають не зменшувати їм пенсії внаслідок перерахунку з 1 січня 2018 року

Головні новини Львова 05.12Юлія Поліковська, 5 грудня 2017, 12:14 2908 1

У Львові у вівторок, 5 грудня, біля Львівської облради пікетує понад тисяча пенсіонерів, колишніх військовослужбовців та працівників правоохоронних органів Львівщини. Пенсіонери виступають проти перерахунку їм пенсій з 1 січня 2018 року за новою методикою, запропонованою Мінсоцполітики у законопроекті, який завтра розглядатиме Верховна Рада.

Як повідомив ZAXID.NET учасник акції, колишній начальник штабу цивільної оборони Львівщини Дамір Шафігшуллін, у разі прийняття законопроекту Мінсоцполітики, база для обрахунку пенсій буде звужена.

«Військовослужбовцям розраховують пенсію, враховуючи посадовий оклад, надбавки за звання, за вислугу років, за особливості проходження служби, за секретність і за класність. Мінсоцполітики пропонує здійснити перерахунок пенсій, враховуючи лише посадовий оклад, надбавку за вислугу років та звання. База обчислення зменшується на половину. Крім того, хочуть запровадити коригуючи коефіцієнти. Внаслідок такого перерахунку пенсії у колишніх військовослужбовців зменшаться», - заявив він.

За словами Дамір Шафігшулліна, військові-пенсіонери вимагають провести їм перерахунок пенсій, не змінюючи вимоги ст. 34 і 64 закону №2262 та керуючись постановами уряду №704 від 30.08. 17 та №988 від 11.11.2015.

Вимоги учасників акції передали депутатам Львівської облради, які мають намір ухвалити під час сьогоднішньої сесії відповідне звернення до органів центральної влади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук