Порошенко чекає від членів ЄС якнайшвидшої ратифікації підписаної сьогодні Угоди про асоціацію

Президент України Петро Порошенко сподівається на якнайшвидшу ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС країнами-членами Євросоюзу.

«Ми вважаємо, що ратифікація в європейських столицях також швидко відбудеться», — сказав він на церемонії підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною, ЄС і Грузією, а також ЄС і Молдовою, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Порошенка, Україна за останні місяці «заплатила найбільшу ціну» для того, щоб європейські сподівання України стали реальністю.

При цьому український лідер запевнив, що Україна приєднається до ЄС, коли «буде до цього повністю готова».

Порошенко вкотре нагадав, що підписання цієї Угоди для України означає модернізацію країни за європейськими стандартами. У той же час, він зазначив, що це документ «спільної відповідальності».

«На тлі політичної асоціації ми очікуємо, що Європейський Союз буде робити все, щоб підтримувати наш суверенний вибір, захищати українську незалежність і територіальну цілісність», — наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні Україна підписала економічну частину Угоди про асоціацію з ЄС, політичну частину якої було підписано 21 березня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук