Порошенко: Франція допоможе Україні виконати прозору приватизацію

ЕкономікаОльга Карабан, 22 квітня 20154200

Президент України Петро Порошенко та президент Франції Франсуа Олланд обговорили співпрацю двох країн у галузі приватизації українських об'єктів, повідомляє прес-служба українського лідера.

«Ми використовуватимемо експертизи Французького бюро для проведення найбільш прозорої приватизації в історії України», - заявив Порошенко після зустрічі з Олландом в Парижі.

Крім цього, обговорювалася участь французьких інвесторів у приватизації великих об'єктів в Україні.

За словами Порошенка, присутність потужних французьких інвесторів в Україні «лише сприятиме зміцненню наших реформ».

Також Франція планує поділитися з Україною своїм досвідом у сфері банківського нагляду, митного контролю, управління державними підприємствами і приватизації.

Між тим, президент Франції наголосив на зацікавленості його країни в розвитку тісніших відносин в агропромисловому секторі, сфері університетської освіти й анонсував створення французької школи в Україні.

Крім цього, президенти наголосили на важливості посилення двосторонніх торговельно-економічних відносин, особливо у сферах енергетики, транспорту, сільського господарства й харчової промисловості, охорони довкілля й туризму.

Лідери двох держав домовилися про підготовку фахівців і обмін досвідом. До 13 травня ці домовленості мають увійти до першого етапу реалізації.

Нагадаємо, раніше президент Франції заявив, що його країна ратифікує Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом впродовж місяця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук