Порошенко хоче ввести податок на багатство та предмети розкоші

ЕкономікаОксана Руда, 3 вересня 201519920
Порошенко хоче ввести податок на багатство та предмети розкоші

В Україні слід ввести оподаткування багатства та предметів розкоші, вважає президент країни Петро Порошенко.

Як повідомляє прес-служба голови держави, таку думку президент висовив відкриваючи обговорення податкової реформи на Національній раді реформ у четвер, 3 вересня.

Голова держави також зазначив важливість створення дієвих стимулів для детінізації фонду оплати праці в процесі реформування податкової системи.

«Рівень оподаткування не повинен стримувати розвиток економіки та створення нових робочих місць», – наводить слова Порошенка прес-служба.

За словами президента, результатом реформи має стати податкова система, яка буде зрозумілою для платника податків, легка в адмініструванні та адаптована до вимог Європейського Союзу.

Окрім цього, сплата податків має стати невідворотним обов'язком платника.

Порошенко зазначив, що реформа сплати податків має бути рішучою і водночас давати змогу бізнесу адаптуватися до неї.

Президент також акцентував на важливості реформування Державної фіскальної служби.

«Основне в роботі цього органу має стати якісне обслуговування платників податків, довіра до його роботи з боку громадян і бізнесу», – заявив Порошенко.

Серед найгостріших проблем бізнесу президент України назвав обтяжливе адміністрування податків, нестабільність податкового законодавства, високе фіскальне навантаження на фонд заробітної плати; а також тіньову економіку і контрабанду, які створюють чесним платникам податків свідомо неконкурентне становище. Порошенко також зазначив, що бізнес потерпає через агресію сусідньої держави та слабкість судової системи.

Президент звернувся до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана та заступника голови Адміністрації президента Олексія Філатова із закликом невідкладно на засіданні Конституційної комісії розглянути питання судової реформи, що має бути націленою на побудову справедливого суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук