Порошенко кличе в Україну малайзійських інвесторів

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Малайзії у четвер, 4 серпня, зустрівся з представниками малайзійського бізнесу, повідомила його прес-служба.

Порошенко зазначив, що бізнес-форуми дозволяють краще ознайомитися з перспективами та можливостями для співпраці, та висловив сподівання, що спільними зусиллями буде відкрито нову сторінку у двосторонньому економічному співробітництві.

Президент нагадав, що перший українсько-малайзійський бізнес-форум відбувся у Києві в 2003 році. «Багато часу минуло, однак зараз ми маємо багато можливостей», – наголосив Порошенко.

За його словами, однією із цілей його візиту до Малайзії є обговорення перспектив для посилення співробітництва між країнами. «Сьогодні вдалий час для малайзійських інвесторів прийти в Україну, де існують значні можливості в різних секторах економіки», – наголосив він. Зокрема, перспективними є сільське господарство, інформаційні технології, космос та авіація, оборонно-промисловий комплекс, високотехнологічне виробництво.

«Плануємо масштабну приватизацію державних підприємств на прозорій і конкурентній основі та реформу корпоративного управління», – повідомив президент і зазначив, що перелік цих об’єктів, зокрема, включає енергетичні компанії, порти та хімічні підприємства, залізничні, транспортні та авіаційні компанії тощо.

Порошенко ознайомив представників малайзійського бізнесу зі стратегією реформування України, зокрема, із першими результатами реформ: відновлення макроекономічної стабільності, оздоровлення банківської системи, прогрес в проведенні реформи дерегулювання, скорочення кількості податків та зборів, зменшення числа планових і позапланових перевірок Державної податкової служби. З 2012 року Україна вже піднялася на 56 позицій в рейтингу ведення бізнесу. «Угода між Україною та ЄС про зону вільної торгівлі відкриває величезні можливості для інвесторів, і ми хотіли б запросити Вас скористатися ними. Україна могла б стати воротами для малайзійського бізнесу на ринок ЄС», – сказав Порошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук