Порошенко підписав закон про електронне адміністрування ПДВ

ЕкономікаО.Г., 28 липня 20155360

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість». Про це йдеться у повідомлення в повідомленні прес-служби президента.

Згідно із законом, скорочено перелік реквізитів податкової накладної, які втратили актуальність у зв'язку з впровадженням системи електронного адміністрування ПДВ, надається можливість складання раз на місяць зведених податкових накладних у разі здійснення поставки товарів і послуг, поставка яких має безперервний або ритмічний характер (як платникам, так і неплатникам ПДВ).

Крім цього, запроваджується надання платнику податку на його запит інформації про рух коштів на його рахунках у системі електронного адміністрування податку на додану вартість шляхом надсилання електронного повідомлення.

Також встановлено, що на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ не поширюється дія Закону України «Про виконавче провадження», зокрема на кошти, що перебувають на таких рахунках, не може бути накладено арешт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук