Порошенко підписав закон, що скасовує держреєстрацію для виробників рідкого біопалива та біогазу

ЕкономікаЮлія Поліковська, 22 листопада 20165800

Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою закон, що скасовує державну реєстрацію для виробників рідкого біопалива та біогазів. Відповідна інформація опублікована в картці законопроекту №4618 на сайті парламенту.

«22.11.2016 Повернуто з підписом від президента», – зазначено у статусі документа.

Цей законодавчий акт, який Рада ухвалила 1 листопада, виключає зі ст. 8 закону України «Про альтернативні види палива» норму про те, що суб’єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва, зберігання та введення в обіг рідких біологічних видів палива та біогазів, підлягають внесенню до державного реєстру виробників рідких біологічних видів палива та біогазів у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України. Також виключено норму про те, що ведення вищезазначеного реєстру здійснюється органом, уповноваженим урядом.

У Міністерстві регіонального розвитку зазначили, що розробка цього законопроекту була пов'язана з необхідністю спрощення умов здійснення підприємницької діяльності у сфері альтернативних видів палива. У відомстві вважають, що ухвалення цього закону матиме позитивний вплив на ринкове середовище, забезпечення прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що китайські інвестиційні компанії CCEC та GCL заявили про намір будувати сонячну електростанцію у Чорнобильській зоні відчуження у наступному році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук