Порошенко призначив новий склад Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку

Порошенко призначив новий склад Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку

Президент України Петро Порошенко призначив головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) засновника інвестиційної компанії "Арта" (Київ) Тимура Хромаєва.

Відповідне рішення закріплене указом глави держави №50 / 2015 від 30 грудня 2014 року, текст якого оприлюднено на його сайті в п'ятницю.

Крім того, цим же указом президент призначив членами НКЦПФР Юрія Буцу, Ігоря Назарчука, Олександра Панченка та Дмитра Тарабакина.

Під час зустрічі із новопризначеними глава держави відзначив необхідність кардинальних змін на фондовому ринку країни.

"Ви маєте продемонструвати принципово нові підходи у діяльності фондового ринку", – відзначив президент і закликав усіх активно працювати з реальним сектором економіки та бізнесом.

За словами Порошенка, незважаючи на важкі часи, розвиток фондового ринку потрібен з огляду на необхідність кардинального покращення інвестиційного клімату для втілення економічних реформ.

"У влади є політична воля на реформи, у вас – професіоналізм та рішучість", – наголосив він.

Глава держави впевнений, що запуск повноцінного фондового ринку дасть можливість залучити в Україну дешеві довгострокові ресурси і створити в країні надійну систему фінансування економічного розвитку.

Петро Порошенко також нагадав, що реформа фінансового сектору передбачена коаліційною угодою і наголосив на тому, що йдеться про інтеграцію українського фінансового сектору в світові ринки капіталу і про його приведення у відповідність з європейськими практиками, про гармонізацію вимог до учасників фондового ринку з директивами ЄС.

"Сучасну біржову інфраструктуру зможемо створити лише із залученням провідних іноземних біржових операторів", - відзначив президент і додав, що фондовий ринок має стати місцем залучення дешевого та короткого ресурсу для державних і приватних компаній.

Масштабною задачею Петро Порошенко назвав створення бази для майбутньої пенсійної реформи та інвестування пенсійних накопичень.
Президент наголосив, що ключовою залишається проблема корупції.

"Ваша діяльність має бути максимально прозорою і відкритою", – наголосив глава держави, звертаючись до нових членів комісії.

В свою чергу, новий голова Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Тімур Хромаєв зазначив, що всі члени комісії відчувають відповідальність та прагнуть реалізувати свої знання та досвід для реформування фондового ринку, а їх принципами є прозорість, чесність та верховенство права.

Президент підтримав таку позицію і відзначив, що реформа фондового ринку має стати однією з ключових у реалізації "Стратегії реформ – 2020".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук