Порошенко схвалив скасування ввізного мита на металобрухт

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 4 листопада 20162500

Президент Петро Порошенко підписав закон, який встановлює нульові ставки ввізного мита на відходи та брухт чорних металів замість чинних в розмірі 5%, відповідна інформація міститься на сайті Верховної Ради.

Основною метою закону є ліквідація дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку для забезпечення потреб вітчизняної металургійної промисловості.

Прийняття закону повинно сприяти зниженню дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку та, як наслідок, належним чином забезпечити першочергові потреби підприємств оборонної галузі та відновлення інфраструктури.

«Крім того, наявність доступної сировини на внутрішньому ринку забезпечить розвиток вітчизняної металургійної промисловості, а, отже, збереження робочих місць в реальному секторі економіки, надходження додаткових податків до бюджетів всіх рівнів та залучення інвестицій в українську економіку», – йшлося у пояснювальній записці до проекту закону.

Раніше Верховна Рада збільшила на один рік мито на експорт брухту чорних металів з 10 євро за тонну до 30 євро за тонну.

21 квітня Верховна Рада ухвалила закон, що передбачає збільшення строком на 3 роки мита на експорт лому чорних металів з 10 до 30 євро за тонну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук