Порошенко схвалив зміни до Конституції щодо курсу України в ЄС і НАТО

Закон набуває чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування

СуспільствоАндрій Стець, 19 лютого 20191470
Стратегічний курс держави щодо набуття членства України в ЄС і НАТО закріплений в Конституції

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №9037 про зміни до Конституції України щодо закріплення курсу України на вступ до Європейського союзу і НАТО. Він підписав документ під час спеціального засідання Верховної Ради, приуроченого 5-й річниці початку російської агресії проти України.

Документом визначається, що до повноважень Верховної ради належить визначення засад внутрішньої і зовнішньої політики, реалізація стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС і в НАТО. Законом передбачається, що президент є гарантом реалізації стратегічного курсу держави щодо набуття членства України в ЄС і НАТО, а Кабінет міністрів забезпечує реалізацію цього стратегічного курсу.

Зазначимо, що документом виключається пункт 14 розділу XV «Перехідні положення» Конституції. Відзначимо, норма дозволяла іноземним військовим формуванням тимчасово на умовах оренди відповідно до міжнародних договорів використовувати діючі військові бази на території України.

Закон набуває чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування

Як інформував ZAXID.NET, 7 лютого Рада схвалила в другому читанні законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України про незворотність курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію. Cхвалили прийняття закону 335 парламентарів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук