Порошенко сподівається, що Росія не вводитиме обмеження на українські товари

СуспільствоОК, 9 жовтня 20150
Порошенко сподівається, що Росія не вводитиме обмеження на українські товари
фото Reuters
Нурсултан Назарбаєв, Петро Порошенко

Україна розраховує, що Росія не вводитиме торгові обмеження на українські товари в зв'язку з набранням чинності угоди про Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим, інформує його прес-служба.

Порошенко наголосив, що Україна залишається суб'єктом договору про Зону вільної торгівлі СНД, в якому прописані права та обов'язки сторін.

«Завдання полягає лише в тому, щоб усі сторони дотримувалися домовленостей і взятих на себе зобов'язань, - сказав Порошенко.

«І Україна, і Росія, і Казахстан є членом СОТ і мають виконувати взяті на себе зобов'язання», - наголосив президент.

«Я думаю, що результатом цих угод буде рішення Уряду Росії про відміну тих можливих обмежень, які вона збирається вводити без якихось посилань на якісь документи», - сказав Порошенко.

Щодо співробітництва України з Казахстаном, голова держави зазначив, що сьогоднішні перемовини були спрямовані на те, щоб посилити практичну складову співробітництва шляхом виходу на конкретні високотехнологічні проекти.

Нагадаємо, що через російську агресію щодо України 17 вересня 2015 року українська влада  ввела санкції проти 105 юридичних та 388 фізичних осіб з Росії та України. До списку потрапили авіаційні компанії РФ, суднобудівні, банківські установи, військово-промислові центри і телеканали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук