Порошенко виступив за залучення до роботи в НАБ іноземних експертів

Президент проситиме Верховну Раду внести зміни в антикорупційне законодавство

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 16 квітня 20157050

Президент України Петро Порошенко розраховує, що до роботи Національного антикорупційного бюро (НАБ) будуть залучені іноземні фахівці.

«Сподіваюся, що в команді директора Антикорупційного бюро знайдеться місце не лише вітчизняним антикорупціонерам, але буде запропоновано взяти участь (в його роботі) іноземцям, що ще більше дасть нам можливість претендувати на довіру і підтримку з боку світової спільноти, що для нас дуже важливо», – сказав він під час представлення директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника в четвер, 16 квітня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Президент також має намір попросити Верховну Раду внести зміни до законодавства для ефективної роботи Національного антикорупційного бюро.

«Я зі свого боку можу обіцяти йому (призначеному директором бюро Артемові Ситнику), що він буде мати підтримку президента в політичній волі в його прагненні щодо ефективної діяльності з викорінення корупції у всіх ешелонах влади. Під час зустрічі він мені сказав, що він має дуже серйозні напрацьовані пропозиції щодо зміни законодавства ... Я буду просити Верховну Раду, щоб вона прислухалася до думки комісії, до думки президента і до думки новопризначеного директора, оскільки треба зробити все, щоб його діяльність була набагато ефективнішою», – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук