Порошенко затвердив зміни до бюджету, які забезпечать своєчасну виплату зарплати шахтарям

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 14 квітня 20151580

Президент підписав Закон «Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» щодо державної підтримки вугільної галузі», який дозволить забезпечити своєчасну виплату заробітної плати шахтарям, повідомляє прес-служба президента.

Закон № 278-VIII від 7 квітня 2015 року передбачає поновлення видатків Міненерговугілля за бюджетною програмою «Державна підтримка державних вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції» розміром 400 млн грн шляхом перерозподілу коштів, зокрема, з бюджетної програми «Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості». Залучити кошти цієї бюджетної програми стало можливим з огляду на припинення фінансування реструктуризації підприємств вугільної галузі, що опинилися в зоні проведення антитерористичної операції.

«Зазначені заходи покращать фінансово-економічний стан державних вугледобувних підприємств та забезпечать стабільне соціально-економічне становище», – вважають у прес-службі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук