Порошенко звільнив від податків благодійну допомогу від релігійних організацій

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 18 листопада 20164950

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень оподаткування неприбуткових організацій».

Як повідомила прес-служба президента, Порошенко нагадав про величезну благодійну та волонтерську діяльність, яку здійснюють різні церкви та релігійні організації для українських воїнів. «Яку величезну допомогу ви їм надаєте, в першу чергу – молитвою, Божим словом, унікальною діяльністю капеланів. Але не останньою чергою є допомога їжею, одежею, приладами. Впевнений, що сьогоднішній закон, який я підписую, буде лише сприяти вашій діяльності», – зазначив президент.

Цей закон Верховна Рада ухвалила 6 жовтня. Він передбачає, що доходи неприбуткових релігійних організацій можуть використовуватись не тільки для фінансування видатків на їх утримання та напрямів діяльності, визначених їх установчими документами, але й для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій, у тому числі надання гуманітарної допомоги, здійснення благодійної діяльності, милосердя.

При цьому фінансування цих видатків не вважається розподілом отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук