Посол Франції запропонував презентувати потенціал Львівщини перед сотнею бізнесменів

Економіка8 червня 20115752

8 червня голова Львівської обласної ради Олег Панькевич зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Жаком Фором. Вони обговорили суспільно-політичну ситуацію в державі та можливості інвестиційної та культурної співпраці Львівщини із Францією. Жак Фор, зокрема, запросив представників Львівщини восени провести презентацію інвестиційного потенціалу області в посольстві Франції в Києві. За його словами, на такі презентації посольство запрошує близько сотні французьких бізнесменів, які постійно працюють в Україні.

Як зазначив Жак Фор, працівники Посольства Франції, хоча й працюють в Києві, все ж намагаються навідуватися в різні регіони України, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської обласної ради.   

За словами посла, Франція передусім прагне розвивати економічну співпрацю з Україною. І він сподівається, що інвестиційна діяльність французьких бізнесменів на Львівщині може дати добрий результат. Щодо співпраці в культурній сфері, то посол, зокрема, нагадав про домовленість між Лувром та Львівською галереєю мистецтв про виставку скульптур Пінзеля в Парижі, яка ймовірно відбудеться наступного року, а також про видавничий проект «Сковорода». Також він вважає, що Львівщина може приваблювати французів як край, де свого часу бували письменники Оноре де Бальзак та Проспер Меріме.

  Як зазначив Олег Панькевич, для галичан цікавий досвід Франції, зокрема в законодавчій сфері щодо захисту рідної мови, національної ідентичності, традиційних цінностей.

  «На Львівщині питання державності, національної ідентичності, соборності України особливо цінуються, - зазначив Олег Панькевич. - На жаль, повноваження місцевого самоврядування в Україні дуже обмежені, та все ж ми навіть за таких обставин намагаємося творити сприятливі умови для інвестицій, для міжнародної співпраці».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук