Праворадикали заблокували у львівській міськраді голову бюджетної комісії

Праворадикали заблокували у львівській міськраді голову бюджетної комісії
Вікторію Довжик впродовж кількох годин не випускали з великої сесійної зали

Праворадикали разом із комунальними стоматологами впродовж кількох годин не випускали із великої сесійної зали Львівської міськради голову бюджетної комісії ЛМР Вікторію Довжик. Як повідомляє «Дивись.інфо», це відбулося 12 липня ввечері після засідання бюджетної комісії, коли всі інші депутати вже пішли. Стоматологи та праворадикали, які сьогодні силою увірвалися до Львівської міськради, вимагали погодити виплату 500 тис. грн на погашення боргів із зарплати працівникам комунальних стоматологічних поліклінік.

Сама Вікторія Довжик пояснила «Дивись.info», що бюджетна комісія розглянула вимоги стоматологів і скерувала їх на розгляд виконавчих органів міськради. Вона також додала, що озвучила це працівникам 3-ої стоматполіклініки, однак вони разом із представниками Нацкорпусу відмовилися випускати депутатку з зали.

Зазначимо, питання про виділення коштів розглядалося напередодні сесії ЛМР під час засідання бюджетної комісії і тоді депутати вирішили відправити його на додаткове вивчення в юридичний департамент та департамент фінансів ЛМР.

Через це сьогодні вранці стоматологи комунальних поліклінік влаштували протест біля ЛМР. Кільком із ним згодом дозволили виступити на сесії перед депутатами, однак після цих виступів секретар ЛМР Анатолій Забарило оголосив перерву у роботі сесії, яка так і не відновилася. Після оголошення перерви одна з протестувальниць навіть погрожувала викинутись з вікна, однак працівники «Муніципальної варти» відтягли жінку від вікна.

Нагадаємо, працівники комунальних стоматологій уже не вперше пікетують міську раду через реформу, яку впроваджують у місті. Усі комунальні стоматполіклініки мають перетворити на неприбуткові підприємства. Це дало б змогу медикам офіційно встановити ціни на свої послуги і таким чином самотужки заробляти на власну зарплатню та утримання своїх медзакладів. Однак частину працівників стоматполіклінік такі зміни не влаштовують.

P. S. Після кількох годин блокування Вікторію Довжик випустили, так ні до чого й не домовившись.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук