Представники партії Ляшка подали ще один позов проти Уляни Супрун

На їхнє переконання, Супрун незаконно призначили на посаду першого заступника голови МОЗ

Скаргу до суду подав народний депутат Олексій Ленський

Народний депутат від фракції «Радикальної партії Олега Ляшка» Олексій Ленський подав судовий позов до виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Його розглядтиме Окружний адміністративний суд Києва, інформує «Главком» з посиланням на дані сайту «Судова влада України».

Автоматизована система 15 лютого визначила головуючою суддю Любов Маруліну.

Заступник голови фракції «Радикальної партії» Андрій Лозовий зазначив, що позов його однопартійця стосується незаконного признання Уляни Супрун на посаду першого заступника міністра охорони здоров’я.

«До Супрун можна по-різному ставитися, але в Україні має бути один закон для всіх. Кабмін призначає виконувача обов’язків міністра. Тоді Кабінет міністрів призначив Сурпун на посаду першого заступника міністра охорони здоров’я, хоча заступників повинен затверджувати сам міністр. Однак на той момент ця посада була вакантною. Таким чином, діюча влада витерла ноги об закон. Якщо ж прем’єр так її захищає, нехай внесе кандидатуру до парламенту і коаліція проголосує», – прокоментував позов заступник голови фракції.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 22 липня 2016 року призначив Уляну Супрун на посаду першого заступника міністра охорони здоров’я. 27 липня КМУ тимчасово поклав виконання обов'язків міністра охорони здоров'я на заступника міністра Уляну Супрун.

5 лютого 2019 року Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я, частково задовольнивши позов нардепа-«радикала» Ігоря Мосійчука, одним із аргументів якого було наявність у Супрун громадянства США. Водночас суд не заборонив їй здійснювати повноваження, що були делеговані, як заступнику міністра.

11 лютого Міністерство юстиції України подало клопотання від імені уряду, щоб скасувати тимчасову заборону виконувати Уляні Супрун обов'язки міністра.

14 лютого Окружний адмінсуд Києва не задовольнив клопотання уряду, але скасував з власної ініціативи тимчасову заборону Уляні Супрун виконувати повноваження міністра охорони здоров‘я.

Суддя-спікер установи Богдан Санін пояснив, що суд скасував рішення з власної ініціативи через ухвалене 13 лютого рішення Кабінету міністрів, яким узаконюється право Супрун виконувати обов'язки міністра. Кабмін, за словами Саніна, врегулював всі претензії до Супрун.

У п’ятницю, 15 лютого суддя Сергій Каракашьян, який розглядає справу за позовом народного депутата Ігора Мосійчука проти очільниці міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун, заявив про самовідвід.

«Центр протидії корупції» («ЦПК») згодом повідомив, що пояснювальну записку до проекту постанови нардепа щодо привласнення Уляною Супрун повноважень міністра готували на комп’ютері нардепа від Опозиційного блоку Олександра Долженкова. Це народний депутат від Опозиційного блоку, який, за даними журналістів, підконтрольний олігарху Рінату Ахметову і є його довіреною особою. Крім цього, з Ахметовим пов’язують також і «Радикальну партію Олега Ляшка».

Згідно з інформацією руху ЧЕСНО, 2013 року Олексій Ленський, Олег Ляшко та ще кілька їхніх однопартійців, у сумнівний спосіб отримали у власність земельні ділянки у місті Буча, на яких були ліси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук