Прем'єр Угорщини оголосив про «завершення ери російської газової монополії»

СвітАндрій Стець, 10 лютого 20180
Прем'єр Угорщини оголосив про «завершення ери російської газової монополії»
фото Deutsche Welle
Віктор Орбан зазначив, що це ставить Угорщину в краще «геостратегічне положення»

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив про «завершення ери російської газової монополії в Угорщині». Відповідну заяву Орбан зробив в п'ятницю, 9 лютого, в Будапешті після зустрічі з прем'єр-міністром Сербії Аною Брнабіч, повідомляє Deutsche Welle.

Угорський прем'єр вказав, зокрема, на прогрес в реалізації двосторонньої угоди з Румунією з метою постачання газу в Угорщину. Цей проект дозволить Будапешту в майбутньому купувати більш ніж 4 млрд кубічних метрів румунського газу в рік.

Як зазначив Орбан, очікується, що блакитне паливо з сусідньої країни в 2021-22 роках буде забезпечувати понад 50% потреб в імпорті газу Угорщини.

Він зазначив, що реалізація домовленостей ставить Угорщину в значно краще «геостратегічне положення». Крім того, це буде означати також «абсолютно нову ситуацію не тільки для Угорщини, але і для регіону». Орбан також уточнив, що угорська частина газопроводу вже побудована, а румунська гілка ще будується.

Зазначимо, що станом на сьогоднішній день Угорщина практично повністю залежить від російського постачання газу і нафти. Крім того, російські компанії опікуються спорудженням єдиної в Угорщині АЕС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук