Президент підписав закон про обов'язкову перевірку СБУ гастролерів з Росії

Президент підписав закон про обов'язкову перевірку СБУ гастролерів з Росії
фото «Відсіч»
СБУ перевірятиме російських артистів перед виступами в Україні

Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким проведення гастролей за участю російських артистів має узгоджуватися зі Службою безпеки. Про це повідомляється на сайті президента.

«Глава держави підписав закон, який регулює питання проведення в Україні гастролей громадян держави-агресора», – йдеться в повідомленні.

Згідно з цим документом, організатор повинен надати СБУ достовірну інформацію про ім’я та прізвище артиста, вказані в документі для в’їзду на територію України, інформацію про використання псевдонімів, приналежність до творчих колективів, а також іншу інформацію, що характеризує його творчу діяльність.

Протягом 10 днів з дня отримання запиту СБУ розглядає і дає відповідь про наявність чи відсутність законних підстав для недопущення громадянина до зазначеного гастрольного заходу. Після отримання відповіді організатор укладає договір з артистом.

Як писав ZAXID.NET, 5 жовтня Верховна Рада зобов’язала організаторів концертів за 30 днів повідомляти Службі безпеки про проведення гастрольних заходів за участю артистів країни-агресора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук