Президент підписав закон про оздоровлення дітей учасників бойових дій та переселенців

СуспільствоОксана Руда, 29 липня 20153371

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 592-VIII «Про внесення змін до закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій, дітей, один з батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій або збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи». Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави української держави.

Зокрема, цим законом регулюються питання фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку зазначених категорій дітей. Названі категорії дітей визнаються такими, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку здійснюється за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ і організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України підтримала законопроект № 2406 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей)».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук