Президент розблокував роботу Ради НБУ

ЕкономікаРоман Ганкевич, 24 жовтня 20162490
Порошенко призначив двох членів Ради НБУ за своєю квотою

Президент Петро Порошенко призначив у понеділок, 24 жовтня, двох членів Ради Національного банку за своєю квотою, розблокувавши роботу цього органу. Про це повідомляється в указі №470, повідомили у прес-службі глави держави.

Членами Ради стали колишній міністр економіки Богдан Данилишин (на 7 років) і ректор Київського інституту банківської справи Василь Фурман (на 6 років). Таким чином, у Раді НБУ тепер сім членів, і вона може почати роботу.

Нагадаємо, 7 липня Верховна Рада звільнила сімох членів ради Національного банку в зв'язку з припиненням їх повноважень і призначила чотирьох нових: колишнього начальника гендепартаменту грошово-кредитної політики НБУ Олену Щербакову, колишнього заступника голови НБУ Віру Ричаківську, професора Тернопільського національного економічного університету Віктора Козюка та доцента Піттсбурзького університету, співзасновника проекту VoxUkraine Тимофія Милованова.

Також до Ради НБУ за посадою входить голова Нацбанку Валерія Гонтарева. Відповідно до закону «Про Національний банк України», до складу ради НБУ входять чотири члени від Верховної Ради, чотири члени від президента України, а також голова НБУ за посадою. Засідання можуть проводити за наявності не менш ніж шести членів. Рада має збиратися не менше 10 разів на рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук