Президент розширив коло осіб, які можуть просити про помилування засуджених

Президент Петро Порошенко розширив коло осіб, які можуть просити про помилування засудженого. Таке прохання зможуть подавати близькі родичі і захисниками засудженого, а також омбудсмени. Відповідний указ опубліковано на сайті глави держави.

Доповнено п.3 Положення про порядок здійснення помилування, затвердженого указом №223 від 21 квітня 2015 року, згідно з яким клопотати про помилування може захисник, батько, чоловік, дитина, інший член сім ’ї засудженого.

«У виняткових випадках за наявності надзвичайних обставин клопотання про помилування також може бути подано головою або іншим членом Комісії при президенті України з питань помилування, уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, уповноваженим президента України з прав дитини, уповноваженим президента України з прав людей з інвалідністю, уповноваженим президента України у справах кримськотатарського народу», – йдеться в указі.

При цьому п.6 Положення, що регламентує подання клопотання, доповнюється абзацом, згідно з яким член комісії з помилування, омбудсмен, уповноважені президента з прав дитини, з прав людей з інвалідністю, у справах кримськотатарського народу подають клопотання про помилування безпосередньо в адміністрацію президента.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук