Президент України підписав закон, який передбачає індексацію розміру аліментів

ЕкономікаАндрій Стець, 10 червня 20164030
Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що передбачає включення аліментів у список об'єктів індексації. Про це свідчать дані на сторінці відповідного законопроекту на сайті Верховної Ради, пишуть «Українські Новини».

Закон передбачає індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, за рахунок коштів особи, на яку покладено обов'язок з утримання, за місцем її роботи, отримання нею пенсії, стипендії чи інших доходів.

У випадку стягнення аліментів з боржника в твердій грошовій сумі на підприємстві, установі, організації, у фізичної особи, фізичної особи-підприємця відрахування здійснюються з фактичного заробітку (доходу) на підставі постанови державного виконавця.

Держвиконавець територіальних органів Державної виконавчої служби здійснює контроль за індексацією розміру аліментів, а в окремих передбачених законом випадках - самостійно проводить таку індексацію.

У випадку, якщо стягнути аліменти в певному розмірі або суму їх індексації неможливо, адміністрація підприємства нараховує боржнику заборгованість зі сплати аліментів.

Зазначимо, що 17 травня Рада включила аліменти в список об'єктів індексації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук